Általános iskolás diákok

Osztály Név 
Előkészitő osztály  Ádám Hajnalka
1. Farkas Izabella
2. Filip Robert - Gabriel
3. Gires - Albert Kriszta
4. Hajdu Anett
5. Kiss Balázs
6. Kiss - Pünkösti Olivér
7. Köpe Szabolcs
8. Márk Zselyke
9. Máté Zselyke
10. Mátyás Timea
11. Munteanu-Galiu David-Gheorghe
12. Nagy Eszter
13. Sebestyen Anita
14. Sorbán Szabolcs
15. Stanciu - Kacsó Abigél
16. Tóth Robert - Daniel
17. Tureac - Tikosi Andreea
18. Vas Erik - István
19. Veres Lóránd
I.osztály  Reman Zippenfenig Erika Leontina
1. Balázs Csaba
2. Chiric David
3. Gocsman Gabriela
4. Gombás Sándor
5. Ionas Anita
6. Kocsis Norbert Attila
7. Korodi Marius Stefan
8. Mate Janka
9. Miklos György László
10. Pünkösti Alexandra - Mădălina
11. Savu Viktor
12. Székely Raul Zsolt
13. Vas Ádám
II.osztály  Benedek Káplár Ildikó
1. Antal Biro Zsófia
2. Balázs Viorica
3. Benedek Andir Zsófia
4. Benedek Brigitta
5. Benedek István
6. Benedek Krisztina
7. Berei Norbert
8. Bódi Róbert
9. Darko Robert
10. Dumitrache Dávid-Ştefan
11. Dumitrache Robert-Leonard
12. Gandi Norbert
13. Ionas Kinga
14. Jakab Katalin
15. Kovács András-Apor
16. Pantea Ioan Matei
17. Peltan János Robert
18. Peter Hunor-otto
19. Piroska David
20. Stroe Eduard-Gabriel
21. Szőke Noémi-Renáta
III.osztály  Székely Edit
1. Antal Andreea-Gabriela
2. Antal-Iakab Naomi
3. Bakk Anikó-Anna
4. Balázs Emma
5. Benedek Lóránt-Attila
6. Buna János-Zsolt
7. Deák Anikó
8. Fejer András
9. Ferenc Eduard
10. Gödri Szabolcs
11. Kendi Bálint
12. Kozma Csaba
13. Köpe Maria-Magdolna
14. Maroti Szilárd
15. Miklos Alpár
16. Rab Andrea-Szilvia
17. Sorbán Szilárd
18. Vas Márk
IV.osztály  Csáka Mária
1. Antal-Biro Eszter
2. Antal-Iakab Zsolt
3. Balazs Lorand
4. Balázs Zoltán
5. Bartos-Király Júlia
6. Benedek Adrian-Gabriel
7. Berei Zsolt
8. Bözödi Noémi-Gabriella
9. Buzogany Norbert
10. Buzogany Róbert
11. Doban András
12. Fazakas Timea
13. Focea Timea-Gabriela
14. Foriș Noémi
15. Giras Arnold
16. Iakab Csenge
17. Ionaș Zsolt
18. Jakab Zoltán
19. Jonas Róbert
20. Kosa-Szekely Kincső
21. Kovács Melinda
22. Lengyel Iozsef-Gábor
23. Marton Andrea-Noémi
24. Munteanu-Galiu Antonia
25. Nagy Emese
26. Nagy Lóránd-Norbert
27. Orbán Emese
28. Tofalvi Beatrix
V.osztály  Hlavathy Zsuzsanna - biológia tanár
1. Albert Emese
2. Bálint Annamária
3. Bencze Andrea
4. Benedek Káplár Nimród
5. Boga Jutka Viola 
6. Csáka Zsuzsanna
7. Gal Janet
8. Gődri András László
9. Kapitán-Partin Timea
10. Kovács Andreea Izabella
11. Miklós Hunor István
12. Piroska Andor
13. Raduly Szabolcs
14. Sebestyén Norbert
15. Sipos Zsuzsa
16. Szekely-Benedek Gábor
17. Szekely Szende 
VI.osztály  Török Beatrix - angol tanár
1. Adam Norbert
2. Balázs Mihály
3. Balázs Róbert
4. Balázs Tibor
5. Berei Julianna
6. Blaga Lóránd
7. Bódi Márk
8. Dombi Ákos
9. Gocsman Emese
10. Kiss-Istók Dávid
11. Kovács Eszter Apolka
12. Maróti Ervin
13. Miklós Károly Zoltán
14. Orban Andor
15. Pál Eszter Evelin
16. Székely Csongor Sándor
VII.osztály  Gödri-Oláh Enikő - vallás tanár
1. Benedek Andir András
2. Benedek András - Norbert
3. Biró Barna
4. Bokor Edward - Zoltán
5. Bözödi  Júlia - Annabella
6. Buna - Benedek  Botond
7. Czoguly  Mária - Monika
8. Deak  Timea
9. Ionas  Gyongyike
10. Kapitan - Partin  Mihály
11. Kiss - Budai  Aniko
12. Köllö  Hunor
13. Köllö Mihály
14. Molnar  Alfred - Roland
15. Szekely - Benedek  Ervin
16. Szen Erika
17. Toth Timea
VIII.osztály  Simon Enikő - magyar tanár
1. Balázs Chintya
2. Bandi Emese
3. Bencze Renáta
4. Dombi Orsolya
5. Dugheniuc Ianos Levente
6. Fazakas Imola
7. Filip Andreea Cristina
8. Gecse Andrea Timea
9. Gosuly Timea
10. Iakab Romica
11. Jonas Szilárd
12. Kelemen Cristina Monika
13. Kendi Csongor
14. Kiss Blanka
15. Kovács Sándor Attila
16. Lazar Daniel
17. Mózes Ferenzc Alpár
18. Papp Levente
19. Partin Anita
20. Raduly Norbert
21. Rebeka Melinda
22. Sipos Emese
23. Soos Márton
24. Stroe Robert Mihai
25. Székely Anna Zsófia
26. Tamas Csaba
27. Veza Alexandru
9 - 195.369.25.1